Shoptet

Shoptet zaujímá významné místo na českém trhu. Pro ty, kdo hledají moderní e-shop a preferují hotová řešení, je Shoptet skvělou volbou. Nabízí snadné ovládání, široký výběr doplňků a rozšíření, kvalitní zákaznickou podporu a možnost různých úprav vzhledu. Jako certifikovaný partner Shoptetu vám připravíme hotové řešení vycházející z mnoholetých zkušeností. Pokud již máte e-shop a potřebujete jen poradit či získat podporu, jsme tu pro vás.

Pomůžeme s prvotní přípravou

Máte jasnou představu o tom, co chcete prodávat, ale potřebujete pomoc se začátky projektu. Rádi vám pomůžeme s vyjasněním konceptu e-shopu a vytvořením seznamu nezbytných úkolů.

Nastavení Shoptetu

Nastavení stavů objednávek, synchronizace plateb, vytvoření informačních e-mailů, generování daňových dokladů, export pro dopravce... Máme vyzkoušená řešení která vám upravíme na míru.

Plnění produktů nebo jejich import

Chcete se pustit do naplňování produktů sami a hledáte správný postup? Máte k dispozici feed od dodavatele a chtěli byste ho importovat? Zvažujete automatický import produktů? Bez obav, rádi vám s tím vším pomůžeme nebo provedeme za vás.

Napojení služeb

Plánujete využívat účetní program, platební bránu, spediční služby nebo jiné externí služby a hledáte správné propojení s vaším e-shopem? Rádi vám pomůžeme s jejich správným napojením a integrací.

Úprava šablony a grafika

Rozhodujete se mezi výběrem vhodné šablony a provedením úprav, přidáním originálních prvků nebo přímo přepracováním šablony od základu? Bez ohledu na vaše rozhodnutí, máme zkušenosti s oběma přístupy a rádi vám pomůžeme s realizací vašich plánů.

Nastavení interních procesů

Bez ohledu na to, jestli teprve začínáte s e-shopem a potřebujete pomoc s obsluhou nebo jste zkušený obchodník se zavedenými procesy, rádi vám pomůžeme. Buď společně probereme procesy a připravíme je nebo zhodnotíme vaše stávající postupy a doporučíme optimalizace. V každém případě vám poskytneme podrobné vysvětlení a naučíme vás, jak jednoduše a efektivně obsluhovat e-shop, abyste neztráceli zbytečný čas.

Správné spuštění

Je pro vás důležité, aby na webu byly všechny povinné informace a vše bylo správně nastavené, včetně přesměrování, optimalizace pro vyhledávače, propojení, domény a e-mailů. Před spuštěním je dobré vše zkontrolovat a ujistit se, že vše funguje tak, jak má. Rád vám pomůžu s touto kontrolou a nastavením.

Zaškolení správy e-shopu

Samozřejmě, je důležité na konci ještě jednou všechno projít a v případě potřeby zůstat v kontaktu, abychom vás mohli řídit nebo poskytnout další pomoc, kdykoliv to budete potřebovat. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a tak jsme tu, abychom vám poskytli podporu i po spuštění e-shopu.

S čím vám pomůžeme a s čím ne ?