O nás

Kdo jsme?

Náš tým se skládá ze dvou dlouholetých kolegů v korporátním segmentu, kteří se rozhodli svoji vášeň pro datovou analýzu a hledání cenných informací v datech přenést k zákazníkům a pomoci jim porozumět datům, která mají k dispozici, a tím jim pomoci k růstu na trhu. Specializujeme se na reporting v Power BI, který zahrnuje sběr dat, jejich čištění a následnou prezentaci. Díky našim reportům získáte lepší přehled o obchodních výsledcích, sledování klíčových metrik a identifikaci oblastí pro zlepšení. Naše služby jsou šité na míru, abychom splnili vaše individuální potřeby a požadavky. Pokud hledáte zkušené odborníky na reporting a datovou analýzu, jste na správném místě, rádi vám pomůžeme získat hlubší pohled do vašich dat a dosáhnout lepších výsledků ve vašem online byznysu. Neváhejte nás kontaktovat a zjistit, jak můžeme společně zvýšit úspěch vašeho online obchodu. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Team Clear data

Dominik

E-shopům se věnuji 5. rokem od jejich tvorby, přes skladové procesy až po vyhodnocování dat. Pro klienty řeším širokou paletu úkolů, ale vždy skončíme u výsledků které klient často nedokáže správně vyhodnotit. Proto se poslední rok zaměřuji primárně na datovou analýzu a reporting.

Petr

Více než 15 let se věnuji oblasti logistiky a dlouhou dobu se specializuji na datovou analytiku s důrazem na čištění dat, jejich vizualizaci a prezentaci. Současně se zabývám implementací nových projektů od jejich počátku až po předání zákazníkovi. Součástí mé práce je i optimalizace procesů, jejich vyhodnocení a návrhy na změny.